ZLATIBOR – VRŠAC 93 : 78 (33:22, 10:22, 30:15, 20:19)
Sudije: Jovan Kovačević, Saša Maričić, Aleksandar Milojević
Delegat: Dušan Manojlović

Zlatibor: Svetozar Popović 7, Ivan Tmušić, Vladimir Veličković 10, Milan Vulić 15, Radenko Smolović 2, Nemanja Simović 6, Boško Čorbić, Bogdan Riznić 17, Nemanja Gudžić 2, Radomir Marojević 13, Dragoslav Papić 21, Nikola Spasov

Vršac: Miroslav Pašajlić 13, Stefan Mitrović, Miloš Glišić 10, Dušan Kutlešić 8, Milan Munižaba, Milenko Veljković, Miloš Savović 8, Danilo Ostojić 4, Stefan Momirov 6, Đorđe Simeunović 17, Stefan Đorđević 12

Ekipa KK Zlatibora je u subotu 24.marta došla do svoje šeste vezane pobede posle odlične igre u kojoj su se Zlatiborci revanširali Vrščanima za poraz u jesenjem delu prvenstva.

Trener Zlatibora, Vanja Guša se na početku odlučio za petorku Riznić, Papić, Vulić, Marojević, Veličković dok su gosti zaigrali u sastavu Ostojić, Pašajlić, Glišić, Kutlešić i Simeunović. Zlatiborci su već u prvom minutu igre stigli do prednosti od 5:0, da bi potom tu prednost nastavili da povećavaju. U trećem minutu Zlatibor je vodio sa 10:2. gosti su trojkom Pašajlića i pogotkom Kutlešića uspeli da zadrže priključak (12:7). Potom su Papić, Riznić i Vulić povećali prednost Zlatibora sa četiri vezane trojke povećali na 13 poena razlike (24:11). Zlatiborci su dobili prvu četvrtinu rezultatom 33:22. Gosti su u drugoj četvrtini zagrali dosta ofanzivnije i već na početku su napravili seriju od 11:0 a u 13 minutu trojkom Simenunovića su došli do izjednačenja.  Zlatiborci su se potom probudili i usledili su poeni Gudžića i Simovića ali su na poluvremenu Vrščani imali poen prednosti (43:44).

Na početku drugog poluvremena Veličković je trojkom ponovo doveo Zlatibor u vođstvo, a potom su usledili poeni Riznića i trojka Papića za 51:48. Trojkama Popovića i Veličkovića Zlatibor je ponovo povećao vođstvo a treća četvrtina je završena rezultatom 73:59. Poslednjih deset minuta se igralo koš za koš ali je Zlatibor dobrom taktikom uspeo da sačuva vođstvo i da zabeleži šestu vezanu pobedu.

U redovima Zlatibora Papić je odigrao celu utakmicu a bio je i najefikasniji sa 21 poenom. Dvocifreni skor među igračima Zlatibora su imali još Riznić, Vulić, Marojević i Veličković koji je imao po sedam asistencija i skokova. U ekipi Vršca najbolji skor je imao Simeunović koji je postigao 17 poena dok su dvocifreni učinak imali i Pašajlijić, Đorđević i Glišić.

Na čelu lige posle ovog kola nije bilo promena. Borac je i dalje na prvom mestu sa 43 poena, zatim sledi Dynamic na drugom mestu, Vršac je treći sa 40 bodova. KK Zlatibor je ostao na četvrtom mestu sa 39 poena i skor od 15 pobeda i 9 poraza. Do kraja prvenstva su ostala dva kola, sledeće nedelje sledi gostovanje u Kragujevcu a u poslednjem 26 kolu Zlatibor na domaćem terenu igra protiv ekipe Dinamik.